شهیدستان-صبح دیروز یکشنبه ( 18 بهمن ماه 94) با حضور امام جمعه کرمان، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان و خانواده شهدای رسانه از فیلم" آن یک نفر" زندگینامه شهید غلامرضا آتشی گوهری از شهدای رسانه استان رونمایی شد
محمدرضا حسنی سعدی، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان کرمان، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر از شهدای رسانه به عنوان هنرمندان عرصه ایثار و شهادت یاد کرد و افزود: هنر شهید غلامرضا آتشی گوهری فقط در قاب تصویر و دوربین فیلمبرداری و عکس خلاصه نمی شود، بلکه هنر ایشان این بود که با اعتماد و توکل به خدا، پدر و مادر و خانواده خود را دست خدا سپرد و در راه آرمان های انقلاب اسلامی ایران به میدان نبرد حق علیه باطل رفت و جانفشانی کرد.
وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کار بزرگ و ارزشمندی است، عنوان کرد: هر جایی که یاد شهدا گرامی داشته شود، یاد خداست و یاد خدا باعث آرامش دل‌ها می‌شود و حضور شهدا موجب خیر و برکت برای انقلاب و نظام اسلامی است و شهدا چنان جایگاه و مقام والایی دارند که احتیاجی به معرفی از طرف بقیه ندارند خدا آنها را معرفی کرده است.حسنی سعدی اضافه کرد: آنچه امروز از هشت دفاع مقدس مانده تصویر و نوشته‌های آن سال‌ها است که این تصاویر ارزشمند همه مرهون تلاش‌های اصحاب رسانه است.
در پایان این مراسم از کارگردان و مجموعه کسانیکه در این امر مشارکت و همکاری کردند و نیز ار خانواده شهدای رسانه تجلیل بعمل آمد.

فیلم زندگی شهید غلامرضا آتشی گوهری رونمایی شد

شهیدستان-مراسم میهمانی لاله ها عصر پنجشنبه 94/11/15در محل گلزار شهدای شهر کرمان با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، مردم خداجوی کرمانی و مسئولین شهر برگزار گردید.

 

شهیدستان- چشمان نافذش حکایت از شب بیداری ها، انتظار و چشم به راه بودن دارد دستانش که حالا به دلیل کهولت سن می لرزند از ناگفته های مقاومت و صبوری سخن می گوید، او بی بی جلیله قوام مادر سه شهید سیف الدینی و مادربزرگ شهید محسن برهانی است.

شهیدستان- به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، جشنواره‌ی اسوه‌های صبر و مقاومت، گرامیداشت روز زن و تجلیل از همسران شهدای شهرستان کرمان برگزار شد.

 

شهیدستان- با پیگری معاونت پِوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان مجله شاهد یاران ویِژه نخست وزیر شهید "دکتر محمد جواد باهنر" چاپ و منتشر شد.

سفارش پروژه برنامه نویسی