بسم الله / فقدان اطلاعات شهدا در فضای مجازی اینترنت به صورت عمومی/ هزینه های بالای انتشار اطلاعات شهدا جهت نشر و با محدودیت پایین تحت پوشش قرار دادن مخاطبین/ فقدان یک فضای جامع و متمرکز اطلاع رسانی فعالیت های فرهنگی و هنری در خصوص ایثار و شهادت ما را بر آن داشت تا بانک اطلاعات شهدا به نام شهیدستان را راه اندازی نماییم.


ضرورت:
-     دسترسی سریع به اطلاعات شهدا برای عموم مخاطبین
-     دسترسی سریع به اقدامات فرهنگی هنری درخصوص دفاع مقدس و با محوریت بانک اطلاعات شهدا جهت تسهیل در انجام کارهای فرهنگی
-     جمع آوری خاطرات  و اطلاعات در خصوص شهدا از سوی کاربرها و مخاطبین
-     اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت  از طریق شبکه جهانی اینترنت

هدف :
-     با تکمیل این سایت ، بانک اطلاعاتی کاملی از شهدا و تصاویر آنها در شبکه جهانی اینترنت بوجود خواهد آمد که پژوهشگران و علاقه مندان می توانند به اطلاعات شهدا دسترسی داشته و به راحتی با انجام عمل جستجو براساس هر پارامتری به اطلاعات شهید مربوطه دست پیدا کنند.

- هنوز در ابتدای راهیم و نیاز به حمایت داریم تا بتوانیم اطلاعات شهیدستان را اصلاح و تکمیل نماییم.
- فاز اول این سایت با همکاری معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و یاری دیگر نهادهای فرهنگی انجام شده است. 
- با مراجعه به سایت و یافتن شهید مورد نظر خود اطلاعات تکمیلی را از طریق ایمیل (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) و سامانه پیامکی سایت  به شماره 10005222 برایمان ارسال نمایید.
- شهیدستان لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای به جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست./امید که مورد رضای حضرت حق قرار گیرد.


سفارش پروژه برنامه نویسی